משה אביסרור
חברת אביסרור משה ובניו הינה חברה פרטית משפחתית אשר הוקמה בשנת 1978 ע"י מר משה אביסרור המשמש כיום כנשיא החברה. כחברה משכנת מסווגת החברה בדירוג ג' (סיווג בלתי מוגבל), כקבלן רשום לביצוע עבודות ממשלתיות ולעבודות תשתית ופיתוח. כחברה שהקדימה את זמנה בכל הקשור לתכנון ולביצוע, מתמחה החברה בבניה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל, התואמות את תו התקן 9002 ISO  של מכון התקנים הישראלי, המבטיח בקרת איכות, תכנון לפרטים, סטנדרט של איכות ותודעת שירות גבוהה. צוות החברה מונה עובדים מקצועיים, מנהלים ומהנדסים מהמובילים בישראל. מטה החברה ממוקם בלב בירת הנגב, באר- שבע. חברת אביסרור משה ובניו נמצאת בחזית הבניה כחברה מובילה בנגב. המובילות פילסה את הדרך לפריסה רחבה יותר וכיום החברה מעמיקה את חותמה באתרי בניה בכל רחבי הארץ.
 

הנהלת החברה

את החברה הקים בשנת 1978 מר משה אביסרור. במהלך השנים זכה פועלו המקצועי והעסקי להוקרה רבה וקצרה היריעה מלהכיל את פועלו הקהילתי כתורם וכפטרון. מר משה אביסרור נקרא פעמים רבות להשתתף בהנהגת פרוייקטים רבים או לתת מניסיונו ולתרום מהידע הנרחב שרכש בניהול. התארים "רב-קבלן", "יקיר העיר באר שבע", ו"יו"ר ארגון הקבלנים בנגב", הם חלק קטן מההוקרה הציבורית. כמו כן, פעילותו כיו"ר עמותה חברתית העוסקת בפעילות צדקה וחסד למען חולים שיקומיים ולמען נזקקים. מר משה אביסרור הצליח להטמיע בחברה אמות מידה יוצאות דופן של מצויינות. הדבקות באמונתו כי הצלחה היא נגזרת של לקוחות מרוצים, הפכה לעמוד השידרה של התרבות העסקית והעברת הניהול לדור ההמשך. המוניטין של החברה נבנה בנחישות בייזום ובניה של פרוייקטים ייחודיים תוך שימת דגש על עיצוב ארכיטקטוני, איכויות מוקפדות בכל טכנולוגיות הבניה ושילוב מפרטים טכניים עשירים. המחוייבות ארוכת השנים לסטנדרטים של שירות מעולה ויחס אישי יחד עם פיקוח ובקרה ללא פשרות על כל שלב ושלב בתהליך הבניה.
אלי אביסרור

אלי אביסרור
מנכ"ל

יצחק (ג'קי) אביסרור

יצחק (ג'קי) אביסרור
סמנכ"ל

יורם אביסרור

יורם אביסרור
סמנכ"ל שיווק


היסטוריית החברה


מר משה אביסרור הקים את חברת אביסרור משה ובניו, מתוך רצון להנחיל לילדיו את האהבה לבניית הארץ. עבודה מקצועית ומאומצת, תוך התמדה ושאיפה למושלמות הצליח משה אביסרור להוביל את החברה ולממש את חזונו לכדי פעילות ענפה אשר נהנית כיום ממוניטין מקצועי מעולה ומאמון רב של קהל רוכשי הדירות. כיום מקימה החברה פרוייקטים ייחודיים ברחבי הארץ ונהנית מהערכה מקצועית רבה בקרב בכירי הנדל"ן בישראל, אשר מוקירים ומעריכים את תרומתו הרבה של משה אביסרור לענף הנדל"ן בכלל ועל 20 שנות פעילותו הנמרצת כיו"ר ארגון הקבלנים והבונים בעיר באר-שבע ובמרחב הנגב בפרט. את התפקיד הזה ממלא כיום בהצלחה רבה בנו, מר אלי אביסרור, אשר נבחר לעמוד בראש ארגון הקבלנים והבונים של באר-שבע והנגב וממשיך את דרכו של אביו. מר משה אביסרור נושא בתואר הנכבד יקיר העיר באר-שבע ומכהן כחבר נשיאות התאחדות בוני הארץ. יציבות, איתנות וחוסן כלכלי לאורך כל שנות פעילותה התנהלה החברה באופן אחראי ושקול. החברה בעלת יציבות ואיתנות כלכלית. החלטות שקולות ברכישת קרקעות, בניית פרוייקטים וכניסה לשותפויות אסטרטגיות, הקנו לה שם אמין ומוניטין בקרב הגופים הפיננסיים המלווים אותה, לקוחותיה, ספקיה ושוק הנדל"ן כולו.




Avioz-Krispin